 |  |  Urenregistratie |  |  | Deze solution is een uiterst nuttige toevoeging aan de standaard Dynamics NAV projectadministratie.
Uren, Kilometers, etc. kunnen met onze Urenregistratie verwerkt worden en worden toegekend en/of doorbelast aan Transporten/Dossiers of gebruikt voor aanlevering aan de salarisadministratie.
OverviewRegistratie.

In het registratiescherm worden tijden, kilometers, projecten etc. opgegeven.
Statistiek.
Basis installatie (1 Makkelijk - 10 Moeilijk): (3)
Order informatie: SL-RNExtra investering- Ontwikkeling 8-16 uur
- Implementatie 8 uur
- Ondersteuning 8 uur
Bovenstaande is een schatting en afhankelijk van de situatie per klant, database of partner kan dit anders zijn.
Support Voor technische hulp kunt u gebruik maken van ons forum. Als u niet de informatie kunt vinden op onze website, neem dan contact met ons op via email of telefoon.
Trefwoorden Project, Uren, Kilometer, Personeel, Registratie.
Copyright Alle genoemde producten of bedrijfsnamen zijn de gedeponeerde handelsmerken of merknamen van de respectievelijke eigenaar.
|
|  | |